629698-2026 - Ergebnis
Litauen – Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen – Gydymo paskirties pastato Taikos pr. 76, Klaipėda, kapitalinio remonto ir kitos paskirties inžinerinio statinio (aikštelės) statybos darbai su darbo projekto parengimu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gydymo paskirties pastato Taikos pr. 76, Klaipėda, kapitalinio remonto ir kitos paskirties inžinerinio statinio (aikštelės) statybos darbai su darbo projekto parengimu.
Beschreibung: Gydymo paskirties pastato Taikos pr. 76, Klaipėda, kapitalinio remonto ir kitos paskirties inžinerinio statinio (aikštelės) statybos darbai su darbo projekto parengimu. Darbai ir paslaugos perkami pagal Užsakovo užduotį (techninę specifikaciją) ir Techninį projektą (UAB „Synergy solutions“ parengtas techninis projektas „Gydymo paskirties pastato, Taikos per. 76, Klaipėda, kapitalinio remonto ir kitos paskirties inžinerinio statinio (aikštelės, sklype unikalus Nr. 4400-6322-8882) statybos projektas“). Išsamesnė perkamų darbų, paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami konkurso sąlygų aprašo 2-3 prieduose. Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 51611100 Hardwareinstallation, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 32333200 Camcorder, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksimali Baigimo laiko pratęsimų apimtis pagal Sutartį sudaro 90 dienų.