629706-2026 - Ergebnis
Finnland – Industrielle Kücheneinrichtungen – Keskitetyn ruokahuollon keittiölaitteet - Laitteet ja kalusteet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keskitetyn ruokahuollon keittiölaitteet - Laitteet ja kalusteet
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Satakunnan hyvinvointialueen rakennuttaman keskitetty tuotantokeittiön (uudisrakennus) keittiölaitteet seuraavasti: ryhmä 1. Laitteet ja kalusteet. Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu tarjouspyynnön liitteissä. Kaikki tarjouspyyntöaineisto on ladattavissa annetusta linkistä. Urakka-aika 03/2026 – 05/2027.
Interne Kennung: 26-028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hankinnassa noudatetaan lakia julkisista hankinnoista (1397/2016).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000