629719-2026 - Ergebnis
Rumänien – Spezial-Druckerzeugnisse – Acord cadru de furnizare -bonuri de carburant pe suport de hartie (denumite în continuare bonuri de carburant)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare -bonuri de carburant pe suport de hartie (denumite în continuare bonuri de carburant)
Beschreibung: Acord cadru de furnizare - Bonuri de carburant pe suport de hartie (denumite în continuare bonuri de carburant) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este : 14 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9719809_2025_PAAPD1526639
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1) Bonuri de carburant pe suport de hartie (denumite în continuare bonuri de carburant) . Cantitate AC : minim 15000 file-maxim 35600 file; cantitate contract subsecvent : minim 7500 file-maxim 12000 file. Valoare estimata AC: minim 630.150,00 - maxim 1.495.556,00 lei, valoare estimată contract subsecvent : minim 315.075,00- maxim 504.120,00 lei.
Interne Kennung: 1