629739-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dostawa odczynników laboratoryjnych do rotacyjnej tromboelastometrii wraz z najmem analizatora
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dostawa odczynników laboratoryjnych do rotacyjnej tromboelastometrii wraz z najmem analizatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych oraz dostawa odczynników laboratoryjnych do rotacyjnej tromboelastometrii wraz z najmem analizatora, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). W zakresie części 1 szczegółowy opis przedmiotu najmu tj. Analizatora wskazano w Zestawieniu parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.281.79A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Odczynniki laboratoryjne do rotacyjnej tromboelastometrii wraz z najmem analizatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych do rotacyjnej tromboelastometrii wraz z najmem analizatora, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu najmu tj. Analizatora wskazano w Zestawieniu parametrów technicznych stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do umowy), z zastrzeżeniem § 11 ust. 5 lit. b) i e) niniejszej umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty objęte umową, wynikającego w szczególności ze zwiększonej liczby pacjentów, zmiany zakresu lub sposobu udzielania świadczeń zdrowotnych, zwiększenia wartości lub zakresu umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, konieczności zapewnienia ciągłości leczenia albo innych okoliczności związanych z działalnością leczniczą Zamawiającego. 5. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, przed upływem okresu obowiązywania umowy, oświadczenia w formie pisemnej lub dokumentowej, przesłanego na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wskazany w umowie. Oświadczenie określa co najmniej pozycje asortymentowe, ich ilość oraz wartość uruchamianej części opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. Prawo opcji może być wykonywane jednorazowo albo w częściach, aż do wyczerpania maksymalnego zakresu ilościowego lub wartościowego opcji. 6. Łączna wartość zamówień realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 20% wartości zamówienia podstawowego określonej w § 1 ust. 2 pkt 1) umowy. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 100% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo – cenowym w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Parafina Histopatologiczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien