See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: atribuire a acordului-cadru de servicii de telefonie mobila, Cod CPV – 64212000-5
Beschreibung: atribuire a acordului-cadru pe durata de 4 ani si a contractului / contractelor subsecvente de prestare servicii al acordului-cadru: Valoare minima– Euro fara TVA / an Valoare maxima– Euro fara TVA / an Valoare minima– LEI fara TVA / an Valoare maxima– LEI fara TVA / an Anul 1 - 2024-2025 60,000.00 84,300.00 298,800.00 419,814.00 Anul 2 - 2025-2026 60,000.00 85,500.00 298,800.00 425,790.00 Anul 3 - 2026-2027 60,000.00 87,000.00 298,800.00 433,260.00 Anul 4 - 2027-2028 60,000.00 88,500.00 298,800.00 440,730.00 TOTAL VALORI 240,000.00 345,300.00 1,195,200.00 1,719,594.00 Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor la clarificari in a 11-a zi inaintea datei limita de depunere a ofertelor. Pentru a fi preluat in anuntul de participare, preluati si termenul in care operatorii economici pot solicita clarificari, respectiv termenul prevazut la sectiunea I.3. In drept: Art. 160, art.161 din Legea nr. 98/2016;
Interne Kennung: 25170/MM/10.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: atribuirea acordului-cadru de servicii de telefonie mobila, Cod CPV – 64212000-5
Interne Kennung: 1