629747-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów zagranicznych, o charakterze wizyt studyjnych dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów zagranicznych, o charakterze wizyt studyjnych dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i przeprowadzenia wyjazdów zagranicznych dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki, o charakterze wizyt studyjnych w ramach projektu pn. „Wzmacnianie kompetencji merytorycznych i zarządczych kadry instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, zwanych dalej wizytami studyjnymi. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku XIV do dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylającej dyrektywę 2004/18/WE (Dz. Urz. UE L 94 z 28.03.2014, str. 65, z późn. zm.). Zamówienie podzielone jest na 11 części. Uczelnie, na których mają być zorganizowane i przeprowadzone wizyty studyjne zostały wskazane w Tabeli nr 1 znajdującej się w Załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). W przypadku części zamówienia, w ramach której w Tabeli nr 1 wskazano więcej niż jedną uczelnię, uczelnia na której zrealizowane zostaną wszystkie wizyty studyjne w danym kraju zostanie wybrana przez Wykonawcę i zadeklarowana w ofercie tj. w Informacji z uczelni potwierdzającej gotowość do realizacji wizyt studyjnych/wizyty studyjnej (część merytoryczna) - Załącznik nr 4 do SWZ. Wybór uczelni może być dokonany przez Wykonawcę wyłącznie z uczelni wskazanych przez Zamawiającego w Tabeli nr 1. W przypadku części zamówienia, w ramach której w Tabeli nr 1 wskazano wyłącznie jedną uczelnię, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji całego zamówienia na tej uczelni. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy – PPU). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 oraz 2025 r. poz. 620 i 794) zwanej dalej ustawą Pzp, oraz aktów wykonawczych do ustawy Pzp w związku z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp, z zastosowaniem art. 360 pkt 2 i 4 ustawy Pzp.
Interne Kennung: BDG-WZP.2630.1.2025.5.JP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA: Wielka Brytania
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów zagranicznych dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki, o charakterze wizyt studyjnych w ramach projektu pn. „Wzmacnianie kompetencji merytorycznych i zarządczych kadry instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, zwanych dalej wizytami studyjnymi, dla łącznie 64 uczestników, tj. 4 wizyt studyjnych po 16 uczestników każda. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy – PPU).
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA: Włochy
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów zagranicznych dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki, o charakterze wizyt studyjnych w ramach projektu pn. „Wzmacnianie kompetencji merytorycznych i zarządczych kadry instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, zwanych dalej wizytami studyjnymi, dla łącznie 32 uczestników, tj. 2 wizyt studyjnych po 16 uczestników każda. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy – PPU).
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA: Portugalia
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA: Czechy
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA: Finlandia
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA: Hiszpania
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII ZAMÓWIENIA: Szwajcaria
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII ZAMÓWIENIA: Dania
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie wyjazdu zagranicznego dla przedstawicieli instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki, o charakterze wizyty studyjnej w ramach projektu pn. „Wzmacnianie kompetencji merytorycznych i zarządczych kadry instytucji przedstawicielskich środowiska szkolnictwa wyższego i nauki” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, dla 16 uczestników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy – PPU).
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX ZAMÓWIENIA: Niemcy
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X ZAMÓWIENIA: Holandia (Królestwo Niderlandów)
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI ZAMÓWIENIA: Norwegia