2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i realizacji kampanii informacyjno-edukacyjnych Ministerstwa Klimatu i Środowiska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i realizacji kampanii informacyjno-edukacyjnych Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi wzór umowy wraz z załącznikami. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy, jeżeli środki, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy w zakresie zastosowania prawa opcji. Zasady wykorzystania opcji zostały opisane we wzorze umowy. Wartość szacunkowa zamówienia: 14 788 617,88 zł netto, w tym wartość prawa opcji: 6 089 430,89 zł netto wartość zamówienia podstawowego: 8 699 186,99 zł netto. Szczegóły w zakresie wynagrodzenia znajdują się w paragrafie 12 wzoru umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
Interne Kennung: BDGwzp-260/14/2026/DL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług informacyjno–edukacyjnych, w szczególności planowania, strategii, kreacji, produkcji materiałów kreatywnych oraz zakupu mediów i emisji –w ramach Kampanii na rzecz Zamawiającego.
Interne Kennung: BDG-wzp/260/14/2026/DL
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na poniżej określonych warunkach: 1) opcja nr 1 [przedłużenie okresu obowiązywania Umowy; brak zwiększenia Maksymalnego wynagrodzenia dalsze świadczenie Usług od daty zakończenia okresu obowiązywania Umowy: a) przez okres kolejnych 12 miesięcy lub b) do wyczerpania Maksymalnego wynagrodzenia, określonego w § 12 ust. 1 Umowy, bez zwiększania Maksymalnego wynagrodzenia (tj. w ramach środków jakie pozostały w ramach Maksymalnego wynagrodzenia po zakończeniu okresu obowiązywania Umowy, określonego w § 9 ust. 1; maksymalną wartość Opcji nr 1 stanowi różnica między wynagrodzeniem faktycznie zapłaconym wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy, określonym w § 9 ust. 1 a Maksymalnym wynagrodzeniem, określonego w § 12 ust. 1 Umowy 2) opcja nr 2 [przedłużenie okresu obowiązywania Umowy; zwiększenie Maksymalnego wynagrodzenia dalsze świadczenie Usług od daty zakończenia okresu obowiązywania Umowy przez okres kolejnych 12 miesięcy z jednoczesnym zwiększeniem Maksymalnego wynagrodzenia z zastrzeżeniem, że zmiana ta nie może być większa niż 70% Maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 12 ust. 1 Umowy (maksymalna wartość Opcji nr 2) 3) opcja nr 3 [brak przedłużenia okresu obowiązywania Umowy; zwiększenie Maksymalnego wynagrodzenia zwiększenie Maksymalnego wynagrodzenia, określonego w § 12 ust. 1 Umowy bez jednoczesnej zmiany okresu obowiązywania Umowy, z zastrzeżeniem, że zmiana ta nie może być większa niż 70% Maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 12 ust. 1 Umowy (maksymalna wartość Opcji nr 3 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w następujący sposób: a) z opcji nr 1 lub b) z opcji nr 2 lub c) z opcji nr 3 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednokrotnie – wybierając jedną z opcji