2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaak in het gebouw van de Innovation Cradle in Leuven
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft als voorwerp het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaak in het gebouw van de Innovation Cradle in Leuven. Deze periodieke opdrachten zijn o.a. het schoonmaken van de kantoren en de gemeenschappelijke delen van het gebouw van Innovation Cradle Leuven (o.a. inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen,..) alsook de nabije omgeving van de gebouwen. Het onderhoud betreft het kuisen van vloeren, deuren, trappen, trapleuningen, kitchenettes, koffiemachines, lift..
Interne Kennung: 2025001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025001 - 1
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft als voorwerp het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaak in het gebouw van de Innovation Cradle in Leuven.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1