See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverleningscontract met betrekking tot “Versterking van de capaciteiten van de Structures à l'Entrepreneuriat (SAE) en het starterscollectief BIESO in Burundi”.
Beschreibung: Dienstverleningscontract met betrekking tot “Versterking van de capaciteiten van de Structures à l'Entrepreneuriat (SAE) en het starterscollectief BIESO in Burundi”.
Interne Kennung: BDI23007-10022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BDI23007-10022 - 1
Interne Kennung: 1