629787-2026 - Ergebnis
Litauen – Tischcomputer – Kompiuteriai
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompiuteriai
Beschreibung: VšĮ Kauno kolegija planuoja įsigyti kompiuterius. Pirkimo objektas skaidomas į 2 dalis: 1. I-a pirkimo objekto dalis „Didesnio našumo specializuoti kompiuteriai“; 2. II-a pirkimo objekto dalis „Kompiuteriai su MacOS (arba lygiaverte) operacine sistema“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I PIRKIMO OBJEKTO DALIS „DIDESNIO NAŠUMO SPECIALIZUOTI KOMPIUTERIAI“
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II PIRKIMO OBJEKTO DALIS „KOMPIUTERIAI SU MacOS (ARBA LYGIAVERTE) OPERACINE SISTEMA“
Interne Kennung: 2