629804-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Fahrzeuggetrieben – Servicii de diagnosticare si de reparatii cutii de viteze automate
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de diagnosticare si de reparatii cutii de viteze automate
Beschreibung: CT BUS SA doreste sa achizitioneze servicii de diagnosticare, reparatii si revizie cutii de viteze automate, conform conditiilor prezentate in cadrul documentatiei de atribuire. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: 20129/04.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50116300 Reparatur und Wartung von Fahrzeuggetrieben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii cutii de viteze automate Voith
Beschreibung: Servicii de diagnosticare si reparatii cutii de viteze automate Voith, conform conditiilor din documentatia de atribuire
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de diagnosticare si reparatii cutii de viteza automate ZF
Beschreibung: Servicii de diagnosticare si reparatii cutii de viteza automate ZF conform conditiilor din documentatia de atribuire
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de revizie tehnică preventivă cutie de viteze automată ZF
Beschreibung: Servicii de revizie tehnică preventivă cutie de viteze automată ZF conform documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 3