629816-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Satellitenplattformen – Zaitra s.r.o. – Satellite hosted software
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaitra s.r.o. – Satellite hosted software
Beschreibung: ZAITRA requests proposals from space infrastructure providers (Satellite as a Service providers) to host the SKAISEN edge computing software on-board a spacecraft for about 15-month operational validation. The objective is to validate the end-to-end service (from sensor acquisition to real-time insights delivered to the end user) across multiple user-provided Areas of Interest (AoIs). SKAISEN requires access to an optical camera with ≤ 2 m GSD at 500km (2 meter or better). Multispectral bands are desirable but optional. ZAITRA žádá poskytovatele vesmírné infrastruktury (poskytovatele satelitů jako služby) o předložení nabídek na hostování softwaru SKAISEN edge computing na palubě kosmické lodi po dobu přibližně 15 měsíců. Cílem je ověřit komplexní službu (od snímání dat ze senzorů až po informace v reálném čase poskytované koncovému uživateli) napříč několika uživatelsky dostupnými oblastmi zájmu (AoI). SKAISEN vyžaduje přístup k optické kameře s GSD ≤ 2 m na vzdálenost 500 km (2 metry nebo lepší). Multispektrální pásma jsou žádoucí, ale volitelná.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32534000 Satellitenplattformen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zaitra s.r.o. – Satellite hosted software