629820-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Oprava diaľničných mostov ev. č. D1-052 Ronava, D1-057 Zeleneč a D1-058 Trnávka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava diaľničných mostov ev. č. D1-052 Ronava, D1-057 Zeleneč a D1-058 Trnávka
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác, ktorými sa zrealizuje oprava diaľničných mostov ev. č. D1-052 nad potokom Ronava a poľnou cestou, ev. č. D1-057 nad príjazdnou vetvou k motorestu a na moste ev. č. D1-058 nad potokom Trnávka, ktoré sú v správe Strediska správy a údržby diaľnic („ďalej len SSÚD“) Trnava. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia v spojení s opisom predmetu zákazky. Vykonanie stavebných prác zahŕňa opravu diaľničných mostov ev. č. D1-052 Ronava, D1-057 Zeleneč a D1-058 Trnávka v správe SSÚD Trnava, pričom stavebné práce budú vykonávané v rozsahu a v zmysle projektovej dokumentácie, týchto SP a v kvalite požadovanej v zmysle technicko kvalitatívnych podmienok (ďalej len „TKP“), ktoré tvoria prílohu č. 2 časti B.1 týchto SP, noriem a predpisov platných v čase predkladania ponuky. TKP a technické podmienky (ďalej len „TP“) sú dostupné aj na stránke https://www.ssc.sk/sk/technicke-predpisy-rezortu.ssc. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia: „Vypracovanie projektovej dokumentácie a dodanie služby autorského dozoru - Oprava diaľničných mostov v správe SSÚD Malacky a SSÚD Trnava“, CEMOS s.r.o., ktorá tvorí Prílohu č. 1 časti B.1 týchto SP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1: Oprava diaľničného mosta ev. č. D1-052 Ronava
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác, ktorými sa zrealizuje oprava diaľničného mosta ev. č. D1-052 nad potokom Ronava a poľnou cestou, ktorý je v správe Strediska správy a údržby diaľnic („ďalej len SSÚD“) Trnava. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia v spojení s opisom predmetu zákazky. Vykonanie stavebných prác zahŕňa opravu diaľničného mosta ev. č. D1-052 Ronava, pričom stavebné práce budú vykonávané v rozsahu a v zmysle projektovej dokumentácie, súťažných podkladov a v kvalite požadovanej v zmysle technicko kvalitatívnych podmienok (ďalej len „TKP“), ktoré tvoria prílohu č. 2 časti B.1 súťažných podkladov, noriem a predpisov platných v čase predkladania ponuky. TKP a technické podmienky (ďalej len „TP“) sú dostupné aj na stránke https://www.ssc.sk/sk/technicke-predpisy-rezortu.ssc. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia: „Vypracovanie projektovej dokumentácie a dodanie služby autorského dozoru - Oprava diaľničných mostov v správe SSÚD Malacky a SSÚD Trnava“, CEMOS s.r.o., ktorá tvorí Prílohu č. 1 časti B.1 súťažných podkladov.
Haupteinstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2: Oprava diaľničných mostov ev. č. D1-057 Zeleneč a D1-058 Trnávka
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác, ktorými sa zrealizuje oprava diaľničných mostov ev. č. D1-057 nad príjazdnou vetvou k motorestu a na moste ev. č. D1-058 nad potokom Trnávka, ktoré sú v správe Strediska správy a údržby diaľnic („ďalej len SSÚD“) Trnava. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia v spojení s opisom predmetu zákazky. Vykonanie stavebných prác zahŕňa opravu diaľničných mostov D1-057 Zeleneč a D1-058 Trnávka v správe SSÚD Trnava, pričom stavebné práce budú vykonávané v rozsahu a v zmysle projektovej dokumentácie, súťažných podkladov a v kvalite požadovanej v zmysle technicko kvalitatívnych podmienok (ďalej len „TKP“), ktoré tvoria prílohu č. 2 časti B.1 súťažných podkladov, noriem a predpisov platných v čase predkladania ponuky. TKP a technické podmienky (ďalej len „TP“) sú dostupné aj na stránke https://www.ssc.sk/sk/technicke-predpisy-rezortu.ssc. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia: „Vypracovanie projektovej dokumentácie a dodanie služby autorského dozoru - Oprava diaľničných mostov v správe SSÚD Malacky a SSÚD Trnava“, CEMOS s.r.o., ktorá tvorí Prílohu č. 1 časti B.1 súťažných podkladov.