629824-2026 - Ergebnis
Slowakei – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Projekčné služby - projektové štúdie, projektové dokumentácie, služby odborného poradenstva
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekčné služby - projektové štúdie, projektové dokumentácie, služby odborného poradenstva
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude poskytovanie projekčných služieb týkajúcich sa najmä vypracovania projektovej štúdie alebo projektovej dokumentácie, ktoré budú slúžiť ako podklad pre verejné obstarávanie alebo ako podklad napríklad pre stavebné konanie, prípadne iné konanie a služby týkajúce sa výstavby, ako napr. stavebný dozor. Požadované dokumenty musia byť vypracované v súlade s príslušnými všeobecne záväznými právnymi predpismi. Pri každej konkrétnej zákazke verejný obstarávateľ vo výzve na predkladanie ponúk presne špecifikuje konkrétny rozsah predmetu zákazky, konkrétny CPV kód v zmysle týchto súťažných podkladov, ako aj jeho podrobnú špecifikáciu.
Interne Kennung: 2023-34
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001