629843-2025 - Wettbewerb
Polen – Karosserien für Lastwagen – Zakup mobilnej ( kontenerowej ) stacji paliw dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w 2025 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mobilnej ( kontenerowej ) stacji paliw dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę specjalnego pożarniczego kontenera paliwowego z wbudowaną cysterną do przewożenia paliwa płynnego przeznaczonego do dystrybucji do własnego sprzętu samochodowego i silnikowego wraz z wyposażeniem do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138
Zentrale Elemente des Verfahrens: 132 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34211300 Karosserien für Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MT.2370.22.2025
Menge: 1 Stück