2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego autobusu niskopodłogowego przegubowego, ekologicznego zeroemisyjnego, przeznaczonego do komunikacji miejskiej w ramach zadania pn. „Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy - zakup ekologicznego taboru i modernizacji infrastruktury komunikacyjnej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego autobusu niskopodłogowego przegubowego, ekologicznego zeroemisyjnego, przeznaczonego do komunikacji miejskiej, zwanych dalej autobusami. realizowane jest w ramach projektu „Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy – zakup ekologicznego taboru i modernizacja infrastruktury komunikacyjnej” planowany do sfinansowania w ramach Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027 Działanie 3.1 „Mobilność miejska w MOF (ZIT)” Priorytet 3 „Fundusze Europejskie na mobilność miejską”. Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Zamówienie obejmuje: a) dostawę 1 sztuk fabrycznie nowego autobusu niskopodłogowego przegubowego, ekologicznego zeroemisyjnego do komunikacji miejskiej; b) wyposażenie serwisowe. Zakup 1 sztuki nowego autobusu komunikacji miejskiej spowoduje, iż tabor obsługujący pasażerów komunikacji miejskiej będzie w 100% taborem niskopodłogowym, co poprawi komfort korzystania z komunikacji miejskiej wszystkim użytkownikom oraz w szczególności osobom niepełnosprawnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 478967-2026
Interne Kennung: ZP.271.32.2026.SD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001