See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam "Krustpils dzelzceļa stacijas teritorijas un Stacijas ielas pārbūve, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā"
Beschreibung: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam "Krustpils dzelzceļa stacijas teritorijas un Stacijas ielas pārbūve, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā"
Interne Kennung: JNP 2026/33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000