2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie, odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Rzekuń od stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych (odpadów zmieszanych oraz odpadów zebranych w sposób selektywny) z terenu gminy Rzekuń z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje nieruchomości niezamieszkałych. Odpady komunalne odebrane od mieszkańców gminy Rzekuń będą przekazywane do wskazanej w ofercie przez Wykonawcę instalacji. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: FPZ.271.1.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen