2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen: Raamovereenkomst voor levering en plaatsing van fietsinfrastructuur
Beschreibung: Mobiliteit en Parkeren Antwerpen AG is verantwoordelijk voor het zoeken, beheren en uitrusten van buurtfietsenstallingen op het grondgebied Antwerpen. Buurtfietsenstallingen zijn inpandige of externe fietsenstallingen, bedoeld voor Antwerpenaren die zelf thuis geen plek hebben om hun tweewieler te plaatsen. Door goedkope en veilige fietsenstallingen aan te bieden, stimuleert de stad Antwerpen het fietsgebruik bij haar bewoners. Eens een nieuwe locatie geïdentificeerd wordt, is het de bedoeling om deze uit te rusten met de nodige fietsinfrastructuur om een zo maximaal mogelijk aantal fietsen op een ergonomische manier (8-88 jaar principe) te stallen.
Interne Kennung: 20250923 - Fietsinfrastructuur
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20250923 - Fietsinfrastructuur - 1
Interne Kennung: 1