2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsing en aansluiting van in-situ processmeetapparatuur
Beschreibung: De Opdrachtgever is een opdrachthoudende vereniging (IVAGO) die op een zo duurzaam mogelijke manier huishoudelijk en daaraan gelijkgesteld bedrijfsafval verwerkt voor de bewoners van de aangesloten steden, gemeenten en aandeelhouders. In haar afvalenergiecentrale (AEC) installatie heeft de Opdrachtgever twee identieke ovenlijnen met telkens een doorzet van ca. 5,5 ton/u. Deze 2 ovenlijnen bestaat uit volgende hoofdcomponenten: • Bunker (1) voor de ontvangst van het te verwerken afval; • Oven (2) voor de verbranding van huishoudelijk afval; • Stoomketel (5) voor energierecuperatie met turbine (6) via stoom naar elektriciteit, warmte; • rookgaswassing (RGW) met volgende stappen: SNCR (4), kalkmelkreactor (7), mouwenfilter (9), natte waskolom (10); • zuigtrek ventilator (11) • schouw (13) met Emissiemeetcabine. Om te kunnen voldoen aan de strengere stikstof (NOx) normen in Vlaanderen, zal IVAGO een extra wassing stap, een oxidatieve wassing d.m.v. de injectie van ozon (14), koppelen in de huidige rookgaswassing (RGW). Met deze extra stap moet IVAGO in staat zijn om het huidig jaargemiddelde naar een jaargemiddelde emissiegrenswaarde van 50 mg/Nm³ NOx te reduceren. Hiervoor is de Opdrachtgever op zoek naar een aanbieder voor de plaatsing en aansluiting van bijkomende in-situ processmeetapparatuur, om via een snelle & correcte in-situ meting van NO (plus berekende waarde van NO2) en SO2 een stabiele regeling van de geïnjecteerde OZON (oxidatie wassing) te kunnen waarborgen vanaf week 25 2026. Deze aanbieder dient in te staan voor het detail ontwerp, de levering, de montage en de in dienstelling tot en met de afname van deze meetinstallatie. Bijkomend dient ook volgende voorzien te worden: • Het plaatsen van de procesflenzen op het huidige RGW kanaal • Een in-situ kalibratie • Een lokaal display • De koppeling van de diverse meetsignalen aan de sturing PLC • De opgave van details voor alle door de opdrachtgever vooraf te voorziene werkzaamheden (elektrisch, eventuele perslucht, …) De aannemer dient te werken volgens de KMW richtlijnen milieu en welzijn (bijlage document 16-KMW-F014 ) De aannemer is volledig verantwoordelijk voor zijn werfzone en is zich ervan bewust dat de aangrenzende installatie van de AEC in gebruik blijven en voorrang hebben tijdens de uitvoering. Een inventaris is toegevoegd, de aannemer wordt verzocht alle maatvoering en opmetingen ter plaatse na te kijken en te vervolledigen, dit voorafgaandelijk aan zijn inschrijving
Interne Kennung: PPP0WP-284/6032/26.007
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26.007_1