See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO I WYROBÓW MEDYCZNYCH, KONTRASTÓW DO DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ DO TK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych, kontrastów do diagnostyki obrazowej do TK. Zamówienie składa się z 56 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Leki psychotropowe i odurzające cz I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie jest realizowane z wykorzystaniem prawa opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 pzp. Prawem opcji jest możliwość zamówienia w ramach niniejszego zamówienia większej ilości dostaw określonych w SWZ (załącznik nr 3 do SWZ kolumna „opcja”). Zakres opcji obejmuje asortyment ujęty w zamówieniu podstawowym. W ramach opcji Zamawiający wskaże, asortymenty i ilości, które zakupi dodatkowo, a Wykonawca zrealizuje je we wskazanych ilościach i cenach jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo - cenowym, w terminie i na warunkach określonych w umowie. Zamawiający w pierwszej kolejności wykorzysta ilości podstawowe, a pozostałe ilości określone jako opcja będą realizowane w ilości dostosowanej do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji. Zamawiający zastrzega, że realizacja zakresu maksymalnego zamówienia stanowi uprawnienie zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać i tym samym nie rodzi po stronie Wykonawcy prawa do jakichkolwiek roszczeń. Zamówienie udzielone w ramach prawa opcji zostanie udzielone na warunkach cenowych nie mniej korzystnych dla Zamawiającego niż zaoferowane przez Wykonawcę w zamówieniu podstawowym w zakresie cen.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Leki psychotropowe i odurzające cz II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Maści, kremy, czopki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Leki ogólne, wziewne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Leki ogólne -tabletki i kapsułki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Leki do iniekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Leki do iniekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.10 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Leki do iniekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.11 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.12 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.13 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Leki ogólne i heparyny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.14 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Leki anestezjologiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.15 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Propofol
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.16 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Leki ogólne i heparyny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.17 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Fenobarbital inj
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.18 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.19 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Insuliny ludzkie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.20 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Leki p/bakteryjne i p/wirusowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.21 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.22 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.23 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.24 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.25 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Lek anestezjologiczny wraz z dzierżawą parowników do posiadanych aparatów do znieczulenia firmy Minday i Drager
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.26 do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Albuminy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.27 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Immunoglobuliny, czynniki krzepnięcia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.28 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Immunoglobuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.29 do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Czynniki krzepnięcia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.30 do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Surowica p/jadowi żmij
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.31 do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Preparaty RTU żywienia dojelitowego do podaży przez zgłębnik, przetokę żywieniową wraz z bezpłatnym użyczeniem pomp żywieniowych 4 szt , w okresie trwania umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.32 do SWZ
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Preparaty RTU żywienia dojelitowego do podaży przez zgłębnik, przetokę żywieniową wraz z bezpłatnym użyczeniem pomp żywieniowych 6 szt , w okresie trwania umowy dla potrzeb pacjentów oddziału OAiT
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.33 do SWZ
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.34 do SWZ
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.35 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.36 do SWZ
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 – Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.37 do SWZ
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 – Fenoterol hydrobromidum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.38 do SWZ
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 – Dihydralazinum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.39 do SWZ
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 – Wapno z indykatorem – kompatybilne z posiadanymi aparatami firmy Draeger, Mindray
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.40 do SWZ
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 – Odczynniki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.41 do SWZ
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 – Leki różne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.42 do SWZ
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 – szczepionka przeciwgruźlicza – podanie dopęcherzowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.43 do SWZ
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 – Leki ogólne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.44 do SWZ
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 – Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.45 do SWZ
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 – Klej tkankowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.46 do SWZ
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 – Patyczki do chemicznej kauteryzacji z azotanem srebra
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.47 do SWZ
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 – Interferon - beta program B.29 MZ leczenia SM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.48 do SWZ
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 – Fumaran dimetylu - beta program B.29 MZ leczenia SM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.49 do SWZ
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 – Ofatumumabum program B.29 MZ leczenia SM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.50 do SWZ
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 –Siponimodum program B.29 MZ leczenia SM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.51 do SWZ
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Kontrasty do TK i MR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.52 do SWZ
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Kontrasty do TK
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.53 do SWZ
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Kontrasty do TK
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.54 do SWZ
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - Leki fibrynolityczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.55 do SWZ
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - Leki fibrynolityczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.56 do SWZ