See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické zhodnocení infrastruktury ČOV Kamenice nad Lipou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby a stavební práce spočívající ve vyprojektování (včetně zajištění související inženýrské činnosti) a provedení stavebních prací na intenzifikaci ČOV ve městě Kamenice nad Lipou, a to formou požadavků na výkon nebo funkci podle § 92 odst. 2 ZZVZ (označováno rovněž jako metoda Design & Build). Vybraný dodavatel v rámci plnění této veřejné zakázky zajistí: a) vypracování dokumentace pro provádění stavby, b) vypracování dokumentace potřebné k realizaci díla (zejm. realizační a dílenské dokumentace), bude-li třeba, c) vlastní realizace stavebních prací a technologických dodávek, d) vypracování projektové dokumentace potřebné ke změně stavby před dokončením, bude-li třeba, e) inženýrskou činnost za účelem obstarání pravomocného rozhodnutí o změně stavby před dokončením, bude-li třeba, f) vypracování dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu požadovaným projektovou dokumentací, požadavky objednatele a zákonem, g) provedení zkušebního provozu, h) potřebné podklady a stanoviska dotčených orgánů státní správy, podání žádosti o kolaudaci veškerých částí stavby, součinnost při kolaudačním řízení a kolaudaci stavby. Bližší podrobnosti k vyprojektování a výstavbě stanoví obchodní a platební podmínky a technické podmínky. Předmětem veřejné zakázky nejsou služby spočívající v obstarání pravomocného povolení stavby. Žádost o povolení stavby byla podána zadavatelem a pravomocné povolení stavby, respektive rozhodnutí o společném povolení je součástí zadávacích podkladů.
Interne Kennung: Technické zhodnocení infrastruktury ČOV Kamenice nad Lipou
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“). Veřejná zakázka je zadávána v souladu s dotačním projektem Ministerstva zemědělství.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232422 Schlammbehandlungsanlagen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232422 Schlammbehandlungsanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros