See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych (oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95, skroplonego gazu płynnego LPG) w systemie bezgotówkowym z możliwością składania ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych (oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95, skroplonego gazu płynnego LPG) w systemie bezgotówkowym dla potrzeb Zamawiającego. Zamówienie podzielone jest na 3 pakiety (części). Umowy w zakresie poszczególnych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: – Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ dla poszczególnych pakietów, – Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2.1-2.3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 421846-2026
Interne Kennung: ZP/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (odwrócona kolejność oceny ofert).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09122000 Propan und Butan, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego (ON) wraz z usługą dowozu do miejsc realizowanych robót budowlanych, tankowania bezpośrednio do jednostek sprzętowych użytkowanych przez Zamawiającego oraz plombowania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: – Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ dla poszczególnych pakietów, – Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2.1-2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju napędowego (ON) poprzez tankowanie bezpośrednio do jednostek transportowo-sprzętowych użytkowanych przez Zamawiającego wraz z usługą plombowania
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa paliw tj.: oleju napędowego [ON], benzyny bezołowiowej [PB], gazu propan-butan [LPG] na stacjach umiejscowionych na terenie Polski poprzez tankowanie bezpośrednio do jednostek transportowo-sprzętowych użytkowanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten, 09122000 Propan und Butan, 09100000 Brennstoffe, 09132100 Bleifreies Benzin