2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contracte de serveis professionals d'atenció sociosanitària a la Residència Social de Sant Domingo de Pollença
Beschreibung: Es vol dotar a la Residencia Social Sant Domingo de serveis professionals de atencio sociosanitaria compostos per: LOT 1 serveis infermeria LOT 2 serveis auxiliars infermeria LOT 3 serveis de fisioterapia
Interne Kennung: 4955/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procediment obert, tramitació harmonitzada
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85144100 Dienstleistungen von Pflegeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121251 Dienstleistungen von Gastroenterologen, 85142100 Physiotherapiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serveis infermeria
Beschreibung: Servei de 1 infermer/a
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Serveis auxiliars infermeria
Beschreibung: Servei de 7 auxiliars de infermeria
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servei de fisioterapia
Beschreibung: Servei de 1 fisioterapeuta
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4955/2025
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Procediment obert, tramitació harmonitzada
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85144100 Residential nursing care services
Additional classification (cpv): 85121251 Gastroenterologist services, 85142100 Physiotherapy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Serveis infermeria
Description: Servei de 1 infermer/a
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Serveis auxiliars infermeria
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Servei de fisioterapia
Description: Servei de 1 fisioterapeuta
Internal identifier: 3