629951-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Softwarepaket – DOSTAWA, WDROŻENIE ORAZ MIGRACJA DANYCH SYSTEMU TELEINFORMATYCZNEGO PRZEZNACZONEGO DO KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI BIUROWOŚCI KURATORÓW OKRĘGOWYCH ORAZ ZESPOŁÓW KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ Z PODZIAŁEM NA ZAKRES PODSTAWOWY ORAZ PRAWA OPCJI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA, WDROŻENIE ORAZ MIGRACJA DANYCH SYSTEMU TELEINFORMATYCZNEGO PRZEZNACZONEGO DO KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI BIUROWOŚCI KURATORÓW OKRĘGOWYCH ORAZ ZESPOŁÓW KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ Z OBSZARU APELACJI RZESZOWSKIEJ Z PODZIAŁEM NA ZAKRES PODSTAWOWY ORAZ PRAWA OPCJI
Beschreibung: Dostawa, wdrożenie oraz migracja danych systemu teleinformatycznego przeznaczonego do kompleksowej obsługi biurowości kuratorów okręgowych oraz Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej z obszaru apelacji rzeszowskiej z podziałem na zakres podstawowy oraz prawa opcji: - Zamówienie podstawowe : dostawa wraz wdrożeniem i migracją Systemu do kompleksowej obsługi biurowości kuratorów w 11 sądach ( SO Krosno, SR Krosno, SR Brzozów, SR Lesko, SR Sanok, SR Jasło, SO Przemyśl, SR Przeworsk, SR Lubaczów, SR Jarosław, SR Przemyśl); - Prawo opcji: *Pakiet I Portal dla kuratorów społecznych i podmiotów (dla 9 sądów: SR Krosno, SR Brzozów, SR Lesko, SR Sanok, SR Jasło, SR Przeworsk, SR Lubaczów, SR Jarosław, SR Przemyśl), *Pakiet II : dostawa, wdrożenie i migracja danych Systemu do obsługi biurowości kuratorów wraz z Portalem dla kuratorów społecznych w 13 sądach (SO Rzeszów, SR Łańcut, SR Leżajsk, SR Dębica, SR Ropczyce, SR Strzyżów, SR Rzeszów, SO Tarnobrzeg, SR Tarnobrzeg, SR Mielec, SR Kolbuszowa, SR Nisko, SR Stalowa Wola), W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: 1) dostawy, wdrożenia, migracji danych, uruchomienia oraz utrzymania systemu teleinformatycznego przeznaczonego do kompleksowej obsługi biurowości kuratorów okręgowych oraz Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej z obszaru apelacji rzeszowskiej (zwanego dalej „Systemem”), w zakresie określonym w zamówieniu podstawowym oraz z uwzględnieniem możliwości rozszerzenia funkcjonalności Systemu w ramach zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji; 2) dostarczenia Systemu wraz z wymaganymi licencjami i komponentami tj. dostarczenia bezterminowych i niewyłącznych licencji do Systemu oraz wszystkich jego funkcjonalności, bez limitu stanowisk użytkowników; 3) przeprowadzenia konfiguracji i wdrożenia Systemu; 4) wykonania analizy, przygotowania i migracji danych z obecnie wykorzystywanego systemu przez wskazane przez Zamawiającego jednostki sądownictwa; 5) przeprowadzenia weryfikacji jakości danych oraz przygotowania danych do migracji produkcyjnej; 6) uruchomienia Systemu w środowisku Zamawiającego; 7) przeprowadzenia niezbędnych szkoleń dla użytkowników Systemu; 8) zapewnienia gwarancji oraz utrzymania Systemu w postaci wsparcia powdrożeniowego; 9) zapewnienia dokumentacji użytkowej Systemu w formie elektronicznej umożliwiającej pełno-tekstowe przeszukiwanie treści; 10) wykonania i przekazania dokumentacji powykonawczej Systemu, obejmującej w szczególności informacje dotyczące wdrożonej konfiguracji Systemu, wykonanych prac, migracji danych oraz elementów niezbędnych do jego prawidłowej eksploatacji i utrzymania, w zakresie i w sposób określony w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) Produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) Produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: - Zamówienie podstawowe : dostawa wraz wdrożeniem i migracją Systemu do kompleksowej obsługi biurowości kuratorów w 11 sądach ( SO Krosno, SR Krosno, SR Brzozów, SR Lesko, SR Sanok, SR Jasło, SO Przemyśl, SR Przeworsk, SR Lubaczów, SR Jarosław, SR Przemyśl); - Prawo opcji: *Pakiet I Portal dla kuratorów społecznych i podmiotów (dla 9 sądów: SR Krosno, SR Brzozów, SR Lesko, SR Sanok, SR Jasło, SR Przeworsk, SR Lubaczów, SR Jarosław, SR Przemyśl), *Pakiet II : dostawa, wdrożenie i migracja danych Systemu do obsługi biurowości kuratorów wraz z Portalem dla kuratorów społecznych w 13 sądach (SO Rzeszów, SR Łańcut, SR Leżajsk, SR Dębica, SR Ropczyce, SR Strzyżów, SR Rzeszów, SO Tarnobrzeg, SR Tarnobrzeg, SR Mielec, SR Kolbuszowa, SR Nisko, SR Stalowa Wola), w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3) Zamawiający, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: a) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy, wdrożenia, migracji danych, uruchomienia i utrzymania funkcjonalności Systemu określonych w odpowiednim Pakiecie Prawa Opcji, które zostały szczegółowo określone w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz Załączniku nr 7 do SWZ; b) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji odrębnie w odniesieniu do każdego z Pakietów Prawa Opcji. Zamawiający może skorzystać z całości Pakietu I Prawa Opcji, z całości Pakietu II Prawa Opcji, z obu Pakietów Prawa Opcji łącznie albo nie skorzystać z prawa opcji w ogóle. Skorzystanie z prawa opcji nie obejmuje możliwości realizacji jedynie części danego Pakietu Prawa Opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. W zawiadomieniu Zamawiający wskaże zakres danego zamówienia objętego prawem opcji; d) zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie nie później niż 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Zamawiający może złożyć odrębne zawiadomienie dla każdego Pakietu Prawa Opcji. Termin wykonania zamówienia objętego danym Pakietem Prawa Opcji wynosi 4 miesiące od dnia doręczenia Wykonawcy zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji w odniesieniu do tego Pakietu. 4) Szczegółowe zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji zostały określone w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz Załączniku nr 7 do SWZ. 5) Zamawiający zastrzega, że ceny za Pakiety prawa opcji będą wynikały z Formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy.