2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedenie systému množstvového zberu v meste Vráble
Beschreibung: Predmetom zákazky je obstaranie tovarov pre zavedenie množstvového zberu v meste Vráble v nasledovnom rozsahu: - Mechanický gravitačný zámok na nádoby so ZKO (72 ks) - Hardvér elektronickej evidencie množstvového zberu ZKO (1 komplet) - Kryt na nádobu ZKO a čip na nádobu (1 komplet) - Softvér elektronickej evidencie množstvového zberu ZKO (1 komplet) Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44618300 Kronenkorken, Stöpsel, Verschlüsse für Behälter und Deckel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 44521100 Schlösser, 30237475 Elektrische Sensoren
5. Los
Los: LOT-0001