629961-2026 - Ergebnis
Polen – Systemunterstützung – Zakup i świadczenie usług serwisowych Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego (ZST)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i świadczenie usług serwisowych Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego (ZST)
Beschreibung: Świadczenie przez okres 24 m- cy usług informatycznych polegających na serwisowaniu Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego w tym: świadczenie przez Wykonawcę usług informatycznych polegających na Serwisie Systemu (Usługa Serwisu), świadczenie przez Wykonawcę Usług Wsparcia Utrzymaniowego (Usługa Wsparcia)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BZ.26.426.2026