2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bomen en heesters voor de gemeenten Reusel-De Mierden, Deurne en Cranendonck
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op de levering van bomen en heesters voor de openbare ruimte van de deelnemende gemeenten. Het gaat om een brede productgroep met veel verschillende soorten, maten en varianten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op de levering van bomen voor de openbare ruimte van de deelnemende gemeenten. Het gaat om een brede productgroep met veel verschillende soorten, maten en varianten.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
Los: LOT-0002
Titel: Heesters
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op de levering van heesters voor de openbare ruimte van de deelnemende gemeenten. Het gaat om een brede productgroep met veel verschillende soorten, maten en varianten.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03450000 Tree-nursery products
Additional classification (cpv): 03451300 Shrubs, 03452000 Trees
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bomen
Additional classification (cpv): 03452000 Trees
Lot: LOT-0002
Title: Heesters
Additional classification (cpv): 03451300 Shrubs