629971-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028”, której zakres obejmuje: • odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz dostarczenie ich do Instalacji Komunalnej (IK), • odbieranie odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Siedlce oraz uchwałą w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, • zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwienie) zebranych odpadów komunalnych, zgodnie z wytycznymi przyjętymi w przepisach prawa, • wyposażenie nieruchomości w odpowiednie do realizacji przedmiotu zamówienia ilości worków i pojemników do zbiórki odpadów poszczególnych rodzajów, • utrzymanie pojemników do zbiórki odpadów w odpowiednim stanie porządkowym, technicznym i sanitarnym (dezynfekcja oraz dezynsekcja i naprawy techniczne pojemników), • obsługa zgłoszeń i reklamacji związanych z realizacją przedmiotu zamówienia oraz zamówień na usługi.
Interne Kennung: F.271.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze I.
Interne Kennung: F.271.61.2026/Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze II.
Interne Kennung: F.271.61.2026/Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze III.
Interne Kennung: F.271.61.2026/Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w Siedlcach w latach 2027-2028, w sektorze IV.
Interne Kennung: F.271.61.2026/Część IV
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: F.271.61.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90511200 Household-refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: F.271.61.2026/Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: F.271.61.2026/Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: F.271.61.2026/Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: F.271.61.2026/Część IV