2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie eksploatacji oświetlenia: ulic, placów, skwerów, parków, zieleńców, chodników i przejść dla pieszych, włączonego do szaf oświetleniowych stanowiących własność TAURON Nowe Technologie S.A.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac: 1) bieżącej konserwacji oświetlenia ulicznego znajdującego się na terenie Gminy, 2) utrzymania świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 98% całości (przy czym nie dopuszcza się nieświecenia więcej niż 3% ogólnej liczby punktów w danym ciągu oświetleniowym przez okres dłuższy niż 5 dni), 3) wymiany uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej, 4) diagnozowania miejsc uszkodzeń dla punktów świetlnych objętych eksploatacją w ograniczonym zakresie (stwierdzenie czy usterka dotyczy elementów sieci objętych eksploatacją czy pozostających na gwarancji), 5) wymiany uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełniania obejm i innych elementów słupów, 6) bieżących napraw szaf oświetlenia ulicznego, 7) lokalizacji uszkodzeń kabli, naprawy uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, 8) wykonywania nastawień urządzeń sterujących oświetleniem, 9) mycia kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, 10) czyszczenia i malowanie konstrukcji wsporczych (słup + wysięgnik) na wniosek Zamawiającego (do 50 szt.), 11) wycinki gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego (w obrębie 1 m), 12) utylizacji wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego, 13) kontroli inspekcyjnych wykonywanych według ustaleń roboczych, 14) przywrócenia terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu odpowiadającemu stanowi pierwotnemu po wykonaniu robót eksploatacyjnych, 15) dobudowy opraw oświetleniowych (w tym LED) na koszt Wykonawcy, na istniejącej sieci oświetleniowej, w uzgodnieniu z Zamawiającym w ilości nie większej niż 5 sztuk w całym okresie obowiązywania Umowy. Ilość punktów świetlnych na terenie Gminy Świętochłowice będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. wynosi 2187 sztuk, zaś stanowiących własność Gminy Świętochłowice a podłączonych do szaf oświetleniowych będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. wynosi 308 sztuk. Wykaz oświetlenia podlegającego eksploatacji został określony w załączniku nr 1 i nr 2 jako integralna część umowy.
Interne Kennung: INZP.271.34.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001