2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pesterzsébeti piac felújítása tervezés kivitelezés
Beschreibung: Pesterzsébeti Tátra téri piac vásárcsarnok felújítása, szint alatti parkoló építése és környezetének rekonstrukciója, tervezés és kivitelezés” Beszerzés mennyisége: 1. rész: Vásárcsarnok főépület tervezése és kivitelezése I. A Pesterzsébeti vásárcsarnok (1204 Budapest, (Tátra tér), Kossuth Lajos utca 82. 172513 hrsz.) alatt, meglévő, helyi védettség alatt álló főépületének átfogó felújítására és rekonstrukciójára vonatkozó jóváhagyási terv alapján minden szakágra kiterjedő kivitelezési terveinek elkészítése a piac környezetének (Tátra tér 172505/2 hrsz.) átfogó revitalizációjával, valamint kivitelezés. Vásárcsarnok jelenlegi hasznos alapterülete, (pince+földszint+galéria: 2695 m2, tervezett állapot 2995 m2). A jelenlegi alapterület várhatóan 300m2 területtel kerül bővítésre, melynek pontos méretezése a tervezés során kerül majd meghatározásra. 2. rész: Piactér alatt mélygarázs tervezése és kivitelezése II. Piactér alatt tervezett 175-200 férőhelyes mélygarázs 1204 Budapest XX. kerület Tátra tér Hrsz:172505/2 Az ingatlan természetben az „U” alakban kialakított földszint+ tetőtér beépítése csarnoképületből és a közbezárt területen piactérből áll. A jelenlegi "piactér" alatt a jóváhagyási terv alapján (új csarnok piactere) 175-200 állásos kétszintes mélygarázs létesítése tervezéssel. A tervezett kétszintes mélygarázs hasznos alapterülete várhatóan: 5976 m2, melynek mérete a tervezés során kerül pontosításra. A környező utcák forgalomtechnikai átalakítása, a közterületek rendezése, zöldfelület növelése. Engedélyezési terv, engedélyeztetés, kiviteli terv elkészítése és kivitelezés. Felújításba vont terület várhatóan kb.: 5000 m2, amely a tervezés során kerül pontosításra.
Interne Kennung: EKR000827292025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Piactér alatt mélygarázs tervezése és kivitelezése
Beschreibung: 2. rész: Piactér alatt mélygarázs tervezése és kivitelezése II. Piactér alatt tervezett 175-200 férőhelyes mélygarázs 1204 Budapest XX. kerület Tátra tér Hrsz:172505/2 Az ingatlan természetben az „U” alakban kialakított földszint+ tetőtér beépítése csarnoképületből és a közbezárt területen piactérből áll. A jelenlegi "piactér" alatt a jóváhagyási terv alapján (új csarnok piactere) 175-200 állásos kétszintes mélygarázs létesítése tervezéssel. A tervezett kétszintes mélygarázs hasznos alapterülete várhatóan: 5976 m2, melynek mérete a tervezés során kerül pontosításra. A környező utcák forgalomtechnikai átalakítása, a közterületek rendezése, zöldfelület növelése. Engedélyezési terv, engedélyeztetés, kiviteli terv elkészítése és kivitelezés. Felújításba vont terület várhatóan kb.: 5000 m2, amely a tervezés során kerül pontosításra. A kiadott tervek, és ezekhez kapcsolódó műszaki leírások, egyéb dokumentumok, valamint a megküldött költségvetések együttesen értelmezendők. A közbeszerzés ismertetése csak a főbb mennyiségeket tartalmazza tájékoztató jelleggel, részvételre jelentkező/ajánlattevő felelőssége a mennyiségek részvételre jelentkezést/ajánlattételt megelőző ellenőrzése. További információt a műszaki leírás tartalmaz. A részletes műszaki leírást/terveket és az árazatlan költségvetést a műszaki dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000827292025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung, 79932000 Innenarchitektendienste, 34992300 Straßenschilder, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45211360 Stadtentwicklungsbauarbeiten, 45213141 Bau von Markthallen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45233262 Bau von Fußgängerzonen, 45233270 Markierungsarbeiten für Parkplätze, 45233293 Installation von Straßenmobiliar