See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW RÓŻNYCH DLA SPZOZ W GŁUBCZYCACH Podzielona na 24 pakiety.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków różnych do Apteki Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Głubczycach, ul. M. Skłodowskiej Curie 26, 48100 Głubczyce – podzielona na 24 pakiety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. 3. Oferowane produkty lecznicze muszą posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub pozwolenie wydane przez Radę lub Komisję Europejską. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: PN 28/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.1.
Interne Kennung: Zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.2.
Interne Kennung: Zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.3.
Interne Kennung: Zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.4.
Interne Kennung: Zad. 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.5.
Interne Kennung: Zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.6.
Interne Kennung: Zad. 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.7.
Interne Kennung: Zad. 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.8.
Interne Kennung: Zad. 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.9.
Interne Kennung: Zad. 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.10.
Interne Kennung: Zad. 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.11.
Interne Kennung: Zad. 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.12.
Interne Kennung: Zad. 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.13.
Interne Kennung: Zad. 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.14.
Interne Kennung: Zad. 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.15.
Interne Kennung: Zad. 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.16.
Interne Kennung: Zad. 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.17.
Interne Kennung: Zad. 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.18.
Interne Kennung: Zad. 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.19.
Interne Kennung: Zad. 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.20.
Interne Kennung: Zad. 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.21.
Interne Kennung: Zad. 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.22.
Interne Kennung: Zad. nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.23.
Interne Kennung: Zad. 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków szczegółowo opisana w formularzu ofertowym załącznik nr 2.24.
Interne Kennung: Zad. 24