See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NOVÉ CENTRUM JESENICE
Beschreibung: Jednací řízení bez uveřejnění navazuje na soutěž o návrh podle § 143 ZZVZ, podle jejíž pravidel má zadavatel v úmyslu veřejnou zakázku zadat účastníkovi soutěže o návrh, jehož návrh byl vybrán. Podmínky jednacího řízení bez uveřejnění jsou stanoveny v souladu s čl. 3.2 Soutěžních podmínek, podle něhož mohou být k účasti v jednacím řízení bez uveřejnění vyzváni pouze ocenění účastníci soutěže o návrh, a to s ohledem na jejich umístění v soutěži a v souladu s § 65 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Toto jednací řízení bez uveřejnění dále navazuje na předcházející jednací řízení bez uveřejnění, na jehož základě došlo dne 11.1.2022 k uzavření Smlouvou o dílo včetně souvisejících činností evidenční č. 20/004, na jejímž základě zhotovitel vypracoval Územní studii. Zadavatel uvádí, že předmětem této veřejné zakázky bude projednání a sjednání obsahu a podmínek smlouvy o dílo, jejíž návrh tvoří přílohu č. 1 výzvy, s cílem jejího uzavření a následné zajištění zpracování, navržení a vyhotovení projektové dokumentace, obstarání jejího nezbytného projednání před příslušnými správními orgány či jinými osobami a získání příslušných povolení a poskytnutí autorského dozoru za účelem realizace veřejného prostoru NOVÉHO CENTRA JESENICE.
Interne Kennung: NOVÉ CENTRUM JESENICE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001