See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drift- och underhåll av vägnätet i Vallentuna kommun samt mindre anläggningsentreprenader.
Beschreibung: Drift- och underhåll av vägnätet i Vallentuna kommun samt mindre anläggningsentreprenader.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drift- och skötselentreprenad väg och mindre anläggningsarbeten