See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika OŠ nad kojima osnivačka prava ima BBŽ
Beschreibung: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Bjelovarsko-bilogorska županija (u nastavku: Škole), na nastavu i s nastave, svakog nastavnog dana, u razdoblju od 07. rujna 2026. godine do kraja školske godine 2026./2027., odnosno do 31.08.2027. godine. Ponuditelj je obvezan pružiti uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza sukladno priloženom troškovniku, specifikaciji prijevoza po školama i ostalim uvjetima iz dokumentacije o nabavi, od mjesta stanovanja učenika do škole i po završetku nastave od škole do mjesta stanovanja. Vremena iskazana u tehničkoj specifikaciji podložna su promjeni zbog drugačijeg rasporeda sati pojedine škole, te će o eventualnim izmjenama vremena dovoza i odvoza učenika iz škole na vrijeme biti obaviješten odabrani ponuditelj. U slučaju promjene naziva, ukidanja, pripajanja, preustroja pojedine škole, odnosno drugih sličnih situacija, određenih zakonom ili drugim propisima kojima dolazi do promjene u djelokrugu rada i nadležnosti škole i Naručitelja, sva prava i obveze vezana uz ovaj predmet nabave i sklopljeni ugovor o javnoj nabavi, prelaze na pravnog slijednika ili slijednike sukladno njihovom međusobnom sporazumu.
Interne Kennung: 2/EV-V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Bjelovarsko-bilogorska županija (u nastavku: Škole), na nastavu i s nastave, svakog nastavnog dana, u razdoblju od 07. rujna 2026. godine do kraja školske godine 2026./2027., odnosno do 31.08.2027. godine. Ponuditelj je obvezan pružiti uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza sukladno priloženom troškovniku, specifikaciji prijevoza po školama i ostalim uvjetima iz dokumentacije o nabavi, od mjesta stanovanja učenika do škole i po završetku nastave od škole do mjesta stanovanja. U slučaju promjene naziva, ukidanja, pripajanja, preustroja pojedine škole, odnosno drugih sličnih situacija, određenih zakonom ili drugim propisima kojima dolazi do promjene u djelokrugu rada i nadležnosti škole i Naručitelja, sva prava i obveze vezana uz ovaj predmet nabave i sklopljeni ugovor o javnoj nabavi, prelaze na pravnog slijednika ili slijednike sukladno njihovom međusobnom sporazumu.