2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3) (III postępowanie powtórzone)
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: 1.1.1. Nazwa zadania: Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 60j Leśnictwa Machowa; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie zbiornika do głębokości 3 m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 40 000 m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.1.2. Nazwa zadania: Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 221h Leśnictwa Pustków; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie do głębokości 3,5 m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 10 000 m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.1.3. Nazwa zadania: Część 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa zbiornika suchego w oddz. 28a Leśnictwa Wolica; Opis: - Budowa zbiornika suchego poprzez przegrodzenie cieku wodnego wałem ziemnym, z zamontowaniem rury przepuszczającej swobodnie wodę oraz umocnienie narzutem kamiennym wlotu i wylotu. Planowana objętość retencjonowanej wody to 400 m3 na obszarze ok. 0,3 ha. 1.2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1.2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2.1.2. projekt wykonawczy 1.2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 1.2.2.1. Kosztorys inwestorski, 1.2.2.2. Przedmiar robót, 1.2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.2.4. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)-część nr 1
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: 1.1.1. Nazwa zadania: Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 60j Leśnictwa Machowa; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie zbiornika do głębokości 3 m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 40 000 m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.1.2. Nazwa zadania: Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 221h Leśnictwa Pustków; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie do głębokości 3,5 m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 10 000 m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej. 1.1.3. Nazwa zadania: Część 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa zbiornika suchego w oddz. 28a Leśnictwa Wolica; Opis: - Budowa zbiornika suchego poprzez przegrodzenie cieku wodnego wałem ziemnym, z zamontowaniem rury przepuszczającej swobodnie wodę oraz umocnienie narzutem kamiennym wlotu i wylotu. Planowana objętość retencjonowanej wody to 400 m3 na obszarze ok. 0,3 ha. 1.2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1.2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2.1.2. projekt wykonawczy 1.2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 1.2.2.1. Kosztorys inwestorski, 1.2.2.2. Przedmiar robót, 1.2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.2.4. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)-część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)-część nr 3