63011-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Zajištění pravidelných kontrol a pozáručního servisu VZT pro ONN a. s. - lokality Náchodsko a Rychnov nad Kněžnou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění pravidelných kontrol a pozáručního servisu VZT pro ONN a. s. - lokality Náchodsko a Rychnov nad Kněžnou
BeschreibungCílem této veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod, a to samostatně pro lokality Náchodsko a Rychnov nad Kněžnou s jedním vybraným dodavatelem, a to po dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání hodnot rámcových dohod o dílo. Údržba vzduchotechnických jednotek (počet, rozsah a druh) spočívá v pravidelných prohlídkách 2 x rok, a to včetně výměny příslušných filtračních vložek a dále poskytování kontrolní a servisní práce těchto jednotek. Nákup filtračních vložek si bude zadavatel zajišťovat sám, účastník zajistí pouze výměnu filtračních vložek a likvidaci starých filtračních vložek na své náklady. Veškeré požadované práce na vzduchotechnických jednotkách budou dány příslušnými právními předpisy a pokyny výrobců jednotlivých zařízení k jejich užívání.
Interne Kennung022/VS/2024/ZPŘ
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smluv na tuto veřejnou zakázku: - V případě VZT jednotek, u nichž uplyne záruční servis, zahrnutí do plnění Rámcové dohody o dílo, tj. aktualizaci přílohy č. 5. Zároveň v případě vyřazení některého zařízení z provozu, jež je uvedeno v příloze č. 5 této smlouvy, bude takové zařízení z tohoto seznamu vypuštěno. Případné doplnění či vypuštění zařízení bude aktualizováno jednou ročně, a to v průběhu prvního měsíce roku. - Objednatel si vyhrazuje dodání filtrů pro zařízení VZT (viz. příloha č. 5 ZD) v rámci plnění veřejné zakázky. V případě uplatnění vyhrazené změny, je povinen Zhotovitel předložit ceník příslušných filtrů. Ceny musí být stejné nebo nižší, než ceny uvedené v oficiálním ceník filtrů výrobce či prodejce těchto materiálů. - Objednatel si vyhrazuje využít opční právo na pořízení filtrů do vzduchotechnických jednotek dle této smlouvy, a to do vyčerpání stanovené výše opce. Objednavatel opční právo musí uplatnit před uplynutím platnosti této smlouvy. Objednavatel si vyhrazuje toto právo využít zcela nebo jen částečně, a to v závislosti na ekonomické výhodnosti. Vyhrazenou změnu závazku je Objednatel oprávněn uplatnit vůči dodavateli, s nímž bude uzavřena rámcová dohoda o dílo, nejpozději před datem ukončení platnosti smlouvy. V případě využití tohoto práva Objednatelem uzavřou smluvní strany dodatek k rámcové dohodě.