2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service)
Beschreibung: Europese aanbesteding voor de aanschaf van externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service) voor het RIVM. De aanbesteding heeft tot doel opslagcapaciteit te realiseren, zodat de door RIVM in stand te houden Collecties, onder de voor deze Collecties noodzakelijke condities, bewaard kunnen worden. De Overeenkomst heeft een standaard looptijd van 10 jaar, inclusief eventuele verlengingen is de maximale looptijd in totaal 15 jaar. De Opdracht is opgedeeld in twee percelen: Perceel 1 (basisperceel): Dit perceel omvat de opslag, beheer en logistieke dienstverlening waarbij opvraag plaatsvindt op doos- of kratniveau (of een soortgelijk niveau). Het vernietigen en afvoeren van Samples in opvraageenheden wordt binnen perceel 1 als optionele dienstverlening uitgevraagd. Inschrijvers zijn niet verplicht deze dienstverlening aan te bieden. Indien Opdrachtnemer deze dienstverlening aanbiedt, dient deze te worden uitgevoerd conform de daarvoor geldende wet- en regelgeving. Perceel 2 (geavanceerd perceel): Dit perceel omvat opslag, beheer en logistieke dienstverlening waarbij opvraag plaatsvindt op doos- of kratniveau (of een soortgelijk niveau) danwel op individueel sampleniveau. Daarnaast zijn vernietiging en afvoeren van Samples in Opvraageenheden op verzoek van Opdrachtgever, conform de daarvoor geldende wet- en regelgeving van Samples, en het op verzoek van Opdrachtgever uitvoeren van professionaliseringswerkzaamheden voor (delen van) Collecties onderdeel van de gevraagde dienstverlening. https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121100 Lagerung, 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Basis
Beschreibung: Europese aanbesteding voor de aanschaf van Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service) voor het RIVM. De aanbesteding heeft tot doel opslagcapaciteit te realiseren, zodat de door RIVM in stand te houden Collecties, onder de voor deze collecties noodzakelijke condities, bewaard kunnen worden. De Overeenkomst heeft een standaard looptijd van 10 jaar, inclusief eventuele verlengingen is de maximale looptijd in totaal 15 jaar. Dit perceel omvat de opslag, beheer en logistieke dienstverlening waarbij opvraag plaatsvindt op doos- of kratniveau (of een soortgelijk niveau). Het vernietigen en afvoeren van Samples in opvraageenheden wordt binnen perceel 1 als optionele dienstverlening uitgevraagd. Inschrijvers zijn niet verplicht deze dienstverlening aan te bieden. Indien Opdrachtnemer deze dienstverlening aanbiedt, dient deze te worden uitgevoerd conform de daarvoor geldende wet- en regelgeving. https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Geavanceerd
Beschreibung: Europese aanbesteding voor de aanschaf van Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service) voor het RIVM. De aanbesteding heeft tot doel opslagcapaciteit te realiseren, zodat de door RIVM in stand te houden Collecties, onder de voor deze collecties noodzakelijke condities, bewaard kunnen worden. De Overeenkomst heeft een standaard looptijd van 10 jaar, inclusief eventuele verlengingen is de maximale looptijd in totaal 15 jaar. Dit perceel omvat opslag, beheer en logistieke dienstverlening waarbij opvraag plaatsvindt op doos- of kratniveau (of een soortgelijk niveau) danwel op individueel sampleniveau. Daarnaast zijn vernietiging en afvoeren van Samples in Opvraageenheden op verzoek van Opdrachtgever, conform de daarvoor geldende wet- en regelgeving van Samples, en het op verzoek van Opdrachtgever uitvoeren van professionaliseringswerkzaamheden voor (delen van) Collecties onderdeel van de gevraagde dienstverlening. https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
630137-2026 - Competition
Netherlands – Storage and warehousing services – Externe geconditioneerde opslag van samples (as-a-service)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63120000 Storage and warehousing services
Additional classification (cpv): 63121100 Storage services, 63122000 Warehousing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Basis
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Geavanceerd