2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia).
Beschreibung: Usługa polega na kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia) w ramach zadania Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja A3.1. 1 Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” – projekt pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, tj. organizacji i obsługi poniższych wydarzeń; a) Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (WZK) – 4 wydarzenia, b) Jednodniowe konferencje – 2 wydarzenia, c) Dwudniowe konferencje – 2 wydarzenia, d) Warsztaty jednodniowe – 4 wydarzenia, e) Posiedzenia Podkarpackiej Rady Rektorów Szkół Wyższych – 4 wydarzenia, f) Jednodniowe konferencje – 4 wydarzenia, g) Dwudniowe konferencje – 6 wydarzeń, h) Dwudniowa konferencja – 1 wydarzenie, i) Seminarium/konferencja dla BCU i przedsiębiorców – 4 wydarzenia, j) Posiedzenia robocze FISZ – 3 wydarzenia, k) Konferencje dla PUP oraz innych instytucji – 17 wydarzeń, l) Spotkania Wojewódzkiego Zespołu Poradnictwa Zawodowego – 6 wydarzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WO-ZP.2310.27.2025.PTA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 79951000 Veranstaltung von Seminaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wydarzeń (konferencje/seminaria/warsztaty/posiedzenia)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu świadczenia usługi maksymalnie o 20%. 1 Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i zasadach jak zamówienie podstawowe. 2 Ceny jednostkowe przedmiotu zamówienia (koszt danego wydarzenia) w ramach realizacji prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, która zostanie określona w umowie. 3 Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystana zostanie wartość umowy za zamówienie podstawowe. 4 O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji