See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem, z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem, zgodnie z poszczególnymi częściami: Część I – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Promocji, Gospodarki i Sportu (PS); Część II – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Edukacji (ED); Część III – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Kancelarii Zarządu (KZ); Część IV – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Biura Spraw Społecznych (BS); Część V – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia (NZ); Cześć VI – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Projektów Regionalnych (PW); Część VII – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Rozwoju i Transformacji Regionu, Referatu Komunikacji i Promocji (RT- RKiP); Część VIII – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Rozwoju i Transformacji Regionu, Referatu Europejskiej Współpracy Terytorialnej (RT-EWT). 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: dla części I – Załącznik nr 3A do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy; dla części II – Załącznik nr 3B do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. dla części III – Załącznik nr 3C do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. dla części IV – Załącznik nr 3D do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. dla części V – Załącznik nr 3E do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. dla części VI – Załącznik nr 3F do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz Załącznik nr 1 do Załącznika nr 3F. dla części VII – Załącznik nr 3G do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. dla części VIII – Załącznik nr 3H do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w: dla części I-V – Załączniku nr 2A do SWZ; dla części VI – Załączniku nr 2B do SWZ; dla części VII i VIII – Załączniku nr 2C do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 5. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską 5.1. W zakresie części VI – dofinansowanie w ramach Projektu zintegrowanego LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego, który realizowany jest przy dofinansowaniu z Programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. (LIFE20 IPE/PL/000007 - LIFE-IP AQP-SILESIAN-SKY) Nazwa programu: Program LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Przywracamy błękit); 5.2. W zakresie części VII – dofinansowanie w ramach programu FE SL 2021-2027 Priorytet FESL.13 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną FST Działanie FESL.13.01 Pomoc Techniczna FST.
Vorherige Bekanntmachung: 292333-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Promocji, Gospodarki i Sportu (PS)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Edukacji (ED)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Kancelarii Zarządu (KZ)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Biura Spraw Społecznych (BS)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Nadzoru Podmiotów Leczniczych i Ochrony Zdrowia (NZ)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Projektów Regionalnych (PW)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Rozwoju i Transformacji Regionu, Referatu Komunikacji i Promocji (RT- RKiP)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – Dostawa artykułów promocyjnych ze znakowaniem na potrzeby Departamentu Rozwoju i Transformacji Regionu, Referatu Komunikacji i Promocji (RT- RKiP)
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.8.2026.AW - Część VIII