See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 24 części
Vorherige Bekanntmachung: 388890-2025
Interne Kennung: 6/PN/DEG/SP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 13.Przyprawy I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 13 – Przyprawy I
Interne Kennung: 13.Przyprawy I
Los: LOT-0002
Titel: 14.Przyprawy II Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 14 – Przyprawy II Dobry posiłek
Interne Kennung: 14.Przyprawy II Dobry posiłek
Los: LOT-0003
Titel: 15.Przyprawy II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 15 – Przyprawy II
Interne Kennung: 15.Przyprawy II
Los: LOT-0004
Titel: 16.Przyprawy II Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 16 – Przyprawy II Dobry posiłek
Interne Kennung: 16.Przyprawy II Dobry posiłek
Los: LOT-0005
Titel: 17.Przyprawy III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 17 – Przyprawy III
Interne Kennung: 17.Przyprawy III
Los: LOT-0006
Titel: 18.Sosy i produkty podobne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 18 – Sosy i produkty podobne
Interne Kennung: 18.Sosy i produkty podobne
Los: LOT-0007
Titel: 19.Tubki Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 19 – Tubki Dobry posiłek
Interne Kennung: 19.Tubki Dobry posiłek
Los: LOT-0008
Titel: 20.Napój roślinny Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 20 – Napój roślinny Dobry posiłek
Interne Kennung: 20.Napój roślinny Dobry posiłek
Los: LOT-0009
Titel: 21.Orzechy i morele Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 21 –Orzechy i morele Dobry posiłek
Interne Kennung: 21.Orzechy i morele Dobry posiłek
Los: LOT-0010
Titel: 22.Napój aloesowy Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 22 – Napój aloesowy Dobry posiłek
Interne Kennung: 22.Napój aloesowy Dobry posiłek
Los: LOT-0011
Titel: 23.Woda I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 23 – Woda I
Interne Kennung: 23.Woda I
Los: LOT-0012
Titel: 24.Woda II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 24 – Woda II
Interne Kennung: 24.Woda II