2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie licencie, servisných úkonov a rozvoj prevádzky - IS Kategorizácia pre MZ SR
Beschreibung: Verejný obstarávateľ využíva na kategorizáciu softvér Dali slúžiaci najmä pre účely kategorizácie liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a špeciálnych zdravotníckych materiálov(ďalej len „Dali“), ako aj softvér slúžiaci najmä pre účely Národného Farmaceutického Registra (ďalej len „NFR“), (Dali a NFR spolu ďalej len „Podporované IS“); Predmetom zákazky je poskytnutie licencie na Podporované IS, zabezpečenie podpory prevádzky a servisu, poskytovaní ďalších IT služieb, najmä pri zlepšovaní a rozvoji Podporovaných IS.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48810000 Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72254100 Systemprüfung, 72265000 Software-Konfiguration, 72311200 Stapelverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72311200 Stapelverarbeitung, 72265000 Software-Konfiguration, 72254100 Systemprüfung, 72261000 Software-Unterstützung, 48810000 Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48800000 Informationssysteme und Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72262000 Software-Entwicklung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zmluva o zabezpečení licencie, servisných úkonov, podpory prevádzky, technickej podpory, aktualizácie pre Podporované IS pre MZ SR bude uzatvorená na dobu určitú a to na dobu 48 mesiacov odo dňa účinnosti zmluvy. Ministerstvo je oprávnené uplatniť opciu na predĺženie trvania Zmluvy o ďalších 24 mesiacov písomným oznámením doručeným Poskytovateľovi najneskôr 6 mesiacov pred uplynutím doby, na ktorú je Zmluva uzatvorená. Ak Ministerstvo opciu neuplatní v uvedenej lehote, Zmluva zanikne uplynutím doby 48 mesiacov od jej uzavretia.