2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání a montáž vybavení koupelen pro asistované mytí, vč. myček podložních mís pro Domov pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude dodání a montáž kompletního vybavení dvou koupelen pro asistované mytí určených k mytí imobilních klientů, kteří nebudou schopni využít koupelnu na pokoji, a současně umožňujících koupel ve vaně i ostatním klientům, a dále čtyř čistících místností, které budou sloužit k likvidaci fekálií imobilních klientů a k čistění a desinfekci asistenčních pomůcek (podložní mísy, močové lahve apod.), vše v souladu s požadavky Zadavatele a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Požadované plnění se skládá z řady dílčích položek specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu (dále souhrnně také jen „Sanita“). Konkrétně se bude jednat o: - výškově nastavitelnou vanu pro asistované mytí, vč. montáže (2 x), - sprchový panel v podobě kompaktní nástěnné jednotky s integrovanou toaletou, umožňující současně sprchování klientů na lůžku či invalidním vozíku, vč. montáže (2 x), - myčku podložních mís, vč. montáže (2 x) (+ 2 další myčky již Zadavatel vlastní, tyto Zadavatel zmiňuje pouze s ohledem na to, že jsou uvedeny/zmíněny v Technické specifikaci k veřejné zakázce, nejsou však předmětem plnění veřejné zakázky), - výlevku, vč. montáže (2 x) (+ 2 další výlevky již Zadavatel vlastní, tyto Zadavatel zmiňuje pouze s ohledem na to, že jsou uvedeny/zmíněny v Technické specifikaci k veřejné zakázce, nejsou však předmětem plnění veřejné zakázky), - pracovní desku z nerezu s dřezem, vč. montáže (4 x), - držáky podložních mís a močových lahví z nerezu, vč. montáže (4 x), - dolní skříňku s dvířky z nerezu, vč. montáže (4 x), - horní skříňku s dvířky z nerezu, vč. montáže (4 x), - pracovní desku z nerezu, vč. montáže (3 x). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě dodání a v některých případech i výroby jednotlivých položek Sanity dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Sanity souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před opatřením a/nebo výrobou jednotlivých položek Sanity, a to v případě potřeby i opakovaně, zpracování dílenské (výrobní) dokumentace, vzorkování před započetím výroby (viz požadavky na vzorkování/výběr dekoru v technické specifikaci u jednotlivých položek), uskladnění Sanity „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Sanity na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Sanity na místo plnění, nastěhování, montáž Sanity, včetně veškerých montážních a dalších souvisejících prací (elektroinstalační, instalatérské apod.) a včetně veškerého montážního a spojovacího materiálu, likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Sanity (je-li relevantní), dodání návodů k obsluze v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, je-li relevantní) apod. (dále společně také jen „Služby“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39144000 Badezimmermöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 44115500 Sprinkleranlagen, 44411400 Duschwannen, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude dodání a montáž kompletního vybavení dvou koupelen pro asistované mytí určených k mytí imobilních klientů, kteří nebudou schopni využít koupelnu na pokoji, a současně umožňujících koupel ve vaně i ostatním klientům, a dále čtyř čistících místností, které budou sloužit k likvidaci fekálií imobilních klientů a k čistění a desinfekci asistenčních pomůcek (podložní mísy, močové lahve apod.), vše v souladu s požadavky Zadavatele a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Požadované plnění se skládá z řady dílčích položek specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu (dále souhrnně také jen „Sanita“). Konkrétně se bude jednat o: - výškově nastavitelnou masážní vanu pro asistované mytí, vč. montáže (2 x), - sprchový panel v podobě kompaktní nástěnné jednotky s integrovanou toaletou, umožňující současně sprchování klientů na lůžku či invalidním vozíku, vč. montáže (2 x), - myčku podložních mís, vč. montáže (2 x) (+ 2 další myčky již Zadavatel vlastní, tyto Zadavatel zmiňuje pouze s ohledem na to, že jsou uvedeny/zmíněny v Technické specifikaci k veřejné zakázce, nejsou však předmětem plnění veřejné zakázky), - výlevku, vč. montáže (2 x) (+ 2 další výlevky již Zadavatel vlastní, tyto Zadavatel zmiňuje pouze s ohledem na to, že jsou uvedeny/zmíněny v Technické specifikaci k veřejné zakázce, nejsou však předmětem plnění veřejné zakázky), - pracovní desku z nerezu s dřezem, vč. montáže (4 x), - držáky podložních mís a močových lahví z nerezu, vč. montáže (4 x), - dolní skříňku s dvířky z nerezu, vč. montáže (4 x), - horní skříňku s dvířky z nerezu, vč. montáže (4 x), - pracovní desku z nerezu, vč. montáže (3 x). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě dodání a v některých případech i výroby jednotlivých položek Sanity dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Sanity souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před opatřením a/nebo výrobou jednotlivých položek Sanity, a to v případě potřeby i opakovaně, zpracování dílenské (výrobní) dokumentace, vzorkování před započetím výroby (viz požadavky na vzorkování/výběr dekoru v technické specifikaci u jednotlivých položek), uskladnění Sanity „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Sanity na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Sanity na místo plnění, nastěhování, montáž Sanity, včetně veškerých montážních a dalších souvisejících prací (elektroinstalační, instalatérské apod.) a včetně veškerého montážního a spojovacího materiálu, likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Sanity (je-li relevantní), dodání návodů k obsluze v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, je-li relevantní) apod. (dále společně také jen „Služby“).
Interne Kennung: 01