2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatwerkmeubilair Huisvestingstrajecten: Stadhuis Geleen, Hanenhof en Vidar
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het leveren, produceren, engineeren en monteren van het maatwerkmeubilair voor de volgende drie projecten: Hanenhof, Vidar en Stadhuis. Zie Bijlage 4. Indicatie omvang en sfeerimpressie
Interne Kennung: Z/26/882536
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatwerkmeubilair Huisvestingstrajecten
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het leveren, produceren, engineeren en monteren van het maatwerkmeubilair voor de volgende drie projecten: Hanenhof, Vidar en Stadhuis Geleen Zie Bijlage 4. Indicatie omvang en sfeerimpressie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ten tijde van publicatie van deze aanbestedingsleidraad is voor de projecten Stadhuis Geleen en Hanenhof nog aanvullende bestuurlijke besluitvorming vereist. De aanbestedende dienst verwacht gedurende de gunningsfase meer duidelijkheid te kunnen verschaffen over de uitkomst hiervan. Het huisvestingstraject Huis aan de Markt valt binnen de scope van deze aanbesteding, maar wordt uitsluitend uitgevoerd indien hiervoor expliciet opdracht wordt verstrekt. Ten tijde van de inschrijving is het huisvestingstraject Huis aan de Markt nog onvoldoende uitgewerkt om onderdeel uit te maken van de onderhavige opdracht. Om een uniforme uitstraling binnen alle nieuwe huisvestingslocaties te waarborgen, is dit project daarom als optionele opdracht opgenomen.