See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów i środków ochrony roślin dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 12 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów i środków ochrony roślin dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 12 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 12 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy/opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: EZ-p.26.17.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse, 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen, 24451000 Pestizide, 24453000 Herbizide
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1– Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku
Beschreibung: Część 1– Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach
Beschreibung: Część 2 – Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Felinie
Beschreibung: Część 3 – Dostawa nawozów dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Felinie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa nawozów dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego
Beschreibung: Część 4 – Dostawa nawozów dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa nawozów dla Instytutu Produkcji Ogrodniczej
Beschreibung: Część 5 – Dostawa nawozów dla Instytutu Produkcji Ogrodniczej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa nawozów dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa i Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu
Beschreibung: Część 6 – Dostawa nawozów dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa i Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku
Beschreibung: Część 7 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24451000 Pestizide, 24453000 Herbizide
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Felinie
Beschreibung: Część 8 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Felinie, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach
Beschreibung: Część 9 – Dostawa środków ochrony roślin dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 9 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Dostawa środków ochrony roślin dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego
Beschreibung: Część 10 – Dostawa środków ochrony roślin dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 10 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 24451000 Pestizide
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Produkcji Ogrodniczej
Beschreibung: Część 11 – Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Produkcji Ogrodniczej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 11 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Dostawa środków ochrony roślin dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa i Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu
Beschreibung: Część 12 – Dostawa środków ochrony roślin dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa i Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 12 do SWZ
Interne Kennung: Część 12