2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenautomaten
Beschreibung: ROC van Twente is voornemens om een Europese aanbesteding in de markt te zetten voor de Warme Drankenautomaten inclusief verbruiksartikelen. Naar verwachting wordt de aanbesteding halverwege december 2025 gepubliceerd. De ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is zomervakantie 2026. Voordat de aanbesteding wordt gepubliceerd wil ROC van Twente de markt consulteren middels een marktconsultatie. De marktconsultatie vindt schriftelijk plaats, waarbij marktpartijen worden verzocht de vraagstellingen zoals opgenomen in de bijlage beantwoorden. Zie bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: ROC van Twente is voornemens om een Europese aanbesteding in de markt te zetten voor de Warme Drankenautomaten inclusief verbruiksartikelen. Naar verwachting wordt de aanbesteding halverwege december 2025 gepubliceerd. De ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is zomervakantie 2026. Voordat de aanbesteding wordt gepubliceerd wil ROC van Twente de markt consulteren middels een marktconsultatie. De marktconsultatie vindt schriftelijk plaats, waarbij marktpartijen worden verzocht de vraagstellingen zoals opgenomen in de bijlage beantwoorden.
Interne Kennung: 1