630285-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Piła, jednostek organizacyjnych, instytucji kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Piła, jednostek organizacyjnych, instytucji kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Piła, jednostek organizacyjnych, instytucji kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej podziałem na trzy poniższe części: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne: CZĘŚĆ III zamówienia – ubezpieczenie NNW: Opis CZĘŚCI I, II, III zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.PN.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej obejmuje: A. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; B. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; C. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Interne Kennung: BZP.271.PN.39.2026 - część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne obejmuje: A. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; B. ubezpieczenie autocasco; C. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; D. ubezpieczenie assistance.
Interne Kennung: BZP.271.PN.39.2026 - część II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III zamówienia – ubezpieczenie NNW:
Beschreibung: CZĘŚĆ III zamówienia – ubezpieczenie NNW obejmuje: A. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na podstawie ustawy o ochotniczych strażach pożarnych; B. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczych straży pożarnych oraz członków drużyn pożarniczych; C. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków strażników miejskich; D. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży podczas aktywności organizowanych przez Gminę, jednostki organizacyjne oraz instytucje kultury; E. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków seniorów uczestniczących w aktywnościach organizowanych przez jednostki organizacyjne oraz instytucje kultury;
Interne Kennung: BZP.271.PN.39.2026 - część III zamówienia