See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027 organizowany przez Gminę Wielka Wieś.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027 organizowanego przez Gminę Wielka Wieś w rozbiciu na dwie części: Część I: „Świadczenie usługi zorganizowanego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do przedszkoli, szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027, w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r.” Część II : „Świadczenie usługi dowozu i odwozu dzieci i młodzieży szkolnej wraz z zapewnieniem opieki z Prądnika Korzkiewskiego do szkół podstawowych w Wielkiej Wsi i w Białym Kościele oraz z Wielkiej Wsi (ul. Słoneczna, ul. Stroma, ul. Spokojna, ul. Polna, ul. Bliźniaków) do Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Konarskiego w Wielkiej Wsi oraz ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele do Wierzchowia w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027 w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r.”
Interne Kennung: ZP. 271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: „Świadczenie usługi zorganizowanego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do przedszkoli, szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027, w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r.”
Beschreibung: 1.1. Zakres rzeczowy części I obejmuje: „Świadczenie usługi zorganizowanego dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wielka Wieś do przedszkoli, szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2025/2026; 2026/2027, w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r.” Świadczenie usługi odbywać się będzie samochodami specjalistycznymi dostosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca świadczył usługę dowozu i odwozu zorganizowanego. Szacunkowa ilość kilometrów dziennie: ok. 300 km z Gminy Wielka Wieś do placówek na terenie miasta Krakowa. Szacunkowa liczba dzieci niepełnosprawnych do dowozu zorganizowanego – 16
Interne Kennung: Z.271.3.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II : „Świadczenie usługi dowozu i odwozu dzieci i młodzieży szkolnej wraz z zapewnieniem opieki z Prądnika Korzkiewskiego do szkół podstawowych w Wielkiej Wsi i w Białym Kościele oraz z Wielkiej Wsi (ul. Słoneczna, ul. Stroma, ul. Spokojna, ul. Polna, ul. Bliźniaków) do Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Konarskiego w Wielkiej Wsi oraz ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Białym Kości
Beschreibung: Zakres rzeczowy części II obejmuje: „Świadczenie usługi dowozu i odwozu dzieci i młodzieży szkolnej wraz z zapewnieniem opieki z Prądnika Korzkiewskiego do szkół podstawowych w Wielkiej Wsi i w Białym Kościele oraz z Wielkiej Wsi (ul. Słoneczna, ul. Stroma, ul. Spokojna, ul. Polna, ul. Bliźniaków) do Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Konarskiego w Wielkiej Wsi oraz ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele do Wierzchowia w roku szkolnym 2025/2026 oraz 2026/2027 w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r.” 2.1. Świadczenie usługi dowozu i odwozu dzieci i młodzieży szkolnej wraz z zapewnieniem opieki odbywać się będzie w okresie od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r. co najmniej 1 (jednym) busem, posiadającym minimum 21 miejsc siedzących, maksymalnie 30 miejsc siedzących (nie licząc miejsc dla kierowcy i opiekuna). Zamawiający wymaga, aby kierowca realizujący usługi dowozu i odwozu posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami odpowiedniej kategorii. Szacunkowa ilość kilometrów dziennie w okresie: od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r. wynosi ok. 63 km dziennie na terenie Gminy Wielka Wieś Szacunkowa liczba dzieci do dowozu zorganizowanego w okresie: od dnia 01.09.2025r. do dnia 30.06.2027r – 60 uczniów. Liczba dowożonych dzieci może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia „+/-” o 10 osób. Przewozy realizowane będą w dni nauki szkolnej, według wykazu planowanych tras przejazdu, godzin dowozu i odwozu oraz ilości dowożonych dzieci i młodzieży szkolnej, wykazanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025Cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer