See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego – umowa ramowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego – umowa ramowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ: projekcie umowy oraz opisie przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 297245-2026
Interne Kennung: 46/BŁiI/26/ESz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego – Część 1
Beschreibung: W ramach Części 1 przedmiotem zamówienia jest zakup wysokowydajnej stacji roboczej do analizy śledczej, monitorów oraz routerów bezprzewodowych, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46/BŁiI/26/ESz - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0002
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego – Część 2
Beschreibung: W ramach Części 2 przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnej stacji roboczej do analizy śledczej, blokerów sprzętowych, adapterów do dysków - 2 typy, czytników kart, stacji dokujących do dysków - 2 typy oraz symulatorów ruchu myszy komputerowej, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46/BŁiI/26/ESz - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego – Część 3
Beschreibung: W ramach Części 3 przedmiotem zamówienia jest zakup kopiarek binarnych (duplikatorów) - 2 typy, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46/BŁiI/26/ESz - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte