630320-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Bau von Krankenhauseinrichtungen – Rekonštrukcia rádiologického oddelenia
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia rádiologického oddelenia
Beschreibung: Predmetom zákazky je rekonštrukcia rádiologického oddelenia vo FNsP Nové Zámky v rozsahu podľa zadanej projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov. Stručný popis prác: Jestvujúca budova, kde sa budú prevádzať stavebné úpravy má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie. Jestvujúca budova má plochú strechu. Rekonštrukcia sa bude prevádzať na II.NP. Predmetom projektovej dokumentácie je rekonštrukcia rádiologického oddelenia na II.NP a to: stavebné úpravy chodby, stavebné úpravy CT pracoviska so zázemím, stavebné úpravy angiografického pracoviska zo zázemím, a stavebné úpravy rádiologického oddelenia /USG vyšetrovne a rekonštrukcia pomocných priestorov/. Angiografické pracovisko sa vybuduje v bývalých priestoroch dvoch RTG vyšetrovni so zázemím. Ostatné priestory rádiologického oddelenia sa zmodernizujú vrátane chodby. Súčasťou prác je aj obnova trafostanice T1. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Súťažných podkladoch časti B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky, ako aj v príslušných prílohách SP (Príloha č. 4 SP Projektová dokumentácia, Príloha č. 5 SP Zmluva o dielo, Príloha č. 1 zmluvy Výkaz výmer).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001